Rezervace

AKTUÁLNÍ INFORMACE

Dle nařízení Vlády ČR a Bezpečnostní rady ČEZu se exkurze nekonají, předběžně do 3.11. 2020. O dalším vývoji vás budeme informovat. Rezervační systém je uzavřen a není možné zajistit exkurzi až do konce tohoto roku. Děkujeme za pochopení. 


Informace k platbě

Platba na fakturu - ověřte si v rezervačním formuláři, zda požadovaný termín je volný a následně pošlete na mail info@k3-sport.cz objednávku. Exkurzi vám rezervujeme sami a pošleme zálohovou fakturu. Objednávka musí obsahovat: termín, počet osob, autobus, fakturační údaje, jméno a telefon kontaktní osoby. Bez těchto údajů nebude vaše objednávka přijata.


Máte zájem o odbornou exkurzi? Podívejte se nejdříve, kdo může odbornou exkurzi absolvovat a co taková exkurze obnáší. 


Storno podmínky


Informace pro držitele karty ZTP/P

Pokud při rezervaci uvedete, že máte kartu ZTP/P - rezervační systém to počítá jako 2 osoby (1. osoba je ZTP a 2. osoba je doprovod zdarma)


Vaše osobní údaje, jakožto subjektu údajů, zpracováváme v souladu s českými a evropskými právními předpisy. Bližší informace naleznete na www.cez.cz.


 

 FORMULÁŘ PRO REZERVACI

Postupně vyplňte následující formulář.

Jste zájezd s vlastním autobusem nebo skupina, či jednotlivec (jedna osoba, rodina, skupina přátel, zájezd bez vlastního autobusu)?Obchodní podmínky / Ochrana osobních údajů / Žádost o výmaz osobních údajů z databáze

Dlouhé stráně - přečerpávací elektrárna 2020 / webové stránky r3d.cz